Завантаження Події

RETINA WORLD CONGRESS

ДАТА

Травень 09, 2024

ЧАС

Весь день

МІСЦЕ ПОДІЇ

3030 Holiday Drive Форт-Лодердейл, Флорида 33316 США, Fort Lauderdale
SHARE
Опис події

Retina World Congress 2024 Meeting <RetinaWorldCongress@e.healio.com> 

ТИ ЗАПРОШЕНИЙ

Будучи однією з найбільших у світі зустрічей Retina World Congress, Retina World Congress є лідером у розвитку науки про сітківку. Його щорічна зустріч збирає фахівців із сітківки з усіх континентів для досягнення глобального наукового та клінічного обміну питаннями здоров’я сітківки. Він пропонує освіту світового рівня для покращення результатів лікування пацієнтів та унікальну взаємодію з вашими колегами з усього світу. Будь ласка, приєднуйтеся до нас з 9 по 12 травня 2024 року (з четверга по неділю) у Marriott Harbor Beach Resort у Форт-Лодердейлі, Флорида, США!

Приєднуйтесь до нас, щоб отримати освіту світового рівня та налагодити зв’язки, які покращують догляд за пацієнтами
  • ВИКЛАДАЧІ – Дізнайтеся про глобальні розробки від 165 всесвітньо визнаних експертів, які поділяться інноваційним клінічним досвідом, покращуючи результати лікування пацієнтів.
  • ОСВІТА – заробіть до 23,5 кредитів CME, отримуючи передові досягнення в медицині сітківки, хірургії, візуалізації, технологіях і ускладненнях.
  • УЧАСНИКИ – відвідайте одну з найбільших зустрічей із сітківки у світі з 1000 лікарями, постачальниками медичних послуг та представниками галузі зі США, 50+ країн і 50+ товариств сітківки.
  • МЕРЕЖА – Скористайтеся перевагами інтерактивних можливостей, включаючи обговорення конкретних випадків, колегіальне дослідження, галузеві виставки та вечірній прийом.
  • НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ – Відпочиньте з викладачами та колегами протягом довгих вихідних у розслаблюючій атмосфері та чудовій погоді.

СВІТ RETINA ВІТАЄ ВАС У ФОРТ-ЛОДЕРДЕЙЛІ ЦІЄЇ ВЕСНИ!

Факультет Всесвітнього конгресу Retina 2024

Поспілкуйтеся з викладачами та колегами в спокійній атмосфері з гарною погодою

 

 

Розташування події
Fort Lauderdale Marriott Harbour Beach Hotel, 3030 Holiday Drive Форт-Лодердейл, Флорида 33316 США
Fort Lauderdale, 33316 United States
Деталі події
09 Травень 2024
Весь день
заплановано
Організатор
Healio.live
registration@HealioLive.com
+(1) 856-848-1712 дод. 219 або доп. 476
More Events