Олександрівська клінічна лікарня м. КиєваОфтальмологічне відділення


Офтальмологічне відділення є структурним підрозділом Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, що забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої офтальмологічної допомоги з використанням новітніх методів діагностики та лікування. Офтальмологічні медичні послуги у режимі швидкої допомоги по травмі ока надаються у місті Києві тільки нашим відділенням.

Офтальмологічне відділення розраховано на 40 ліжок у 5-му корпусі лікарні, у тому числі 20 ліжок денного перебування хворих. Керівництво роботою відділення здійснюється завідувачем відділенням Наталією Михайлівною Розумій, к. мед. н. На базі відділення розташовано кафедра офтальмології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, яку очолює д. мед.н Дмитро Геннадійович Жабоєдов. У відділенні постійно надаються консультативні послуги співробітниками кафедри офтальмології (професорами, доцентами, асистентами).

Відділення забезпечує цілодобову (всі дні тижня) висококваліфіковану невідкладну офтальмологічну допомогу хворим з травмою органу зору та гострими захворюваннями ока. Госпіталізація хворих в ургентному порядку проводиться через пункт невідкладної офтальмологічної допомоги, який працює цілодобово, розташований у поліклініці. Хворі з травмою органу зору доставляються до відділення бригадами швидкої медичної допомоги або за направленнями лікарів-офтальмологів м. Києва та інших регіонів України.

Керівники циклів навчання:

Жабоєдов Дмитро Геннадійович

Завідувач кафедрою

Професор,
Доктор медичних наук, 
Керівник очного циклу навчання 

Півнєва Тетяна Миколаївна

В.o завідувача відділення

Лікар вищої категорії

Керівник заочного циклу навчання

Місцезнаходження лікарні на мапі м. Києва