Попередній слайд
Наступний слайд

Університетська
клініка НМУ

Відродження сучасної університетської медицини в Україні завдяки створенню в 2020 році Університетської клініки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – це не тільки рух в сторону найсучасніших і проривних технологій в рамках світової охорони здоров’я. Це ще й відродження традицій київської медичної школи в особі фахівців, які несуть в собі частинку медицини початку двадцятого століття.

Розвиток технологій, кадрового потенціалу та науково-практичної бази призвело до того, що сьогодні Університетська клініка НМУ імені О.О. Богомольця – це багатопрофільний медичний заклад державного рівня, де три складові закладу вищої медичної освіти  – освіта, наука і лікувальна робота – інтегруються на благо збереження здоров’я населення.

На базі клініки розташовано філію кафедри офтальмології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, яку очолює професор, д. мед.н Римма Леонідівна Скрипнік. У клініці постійно надаються консультативні послуги співробітниками кафедри офтальмології (професорами, доцентами, асистентами). 

Місцезнаходження лікарні на мапі м. Києва